Hizmeti Düzında Bilirkişi İzmir Dedektiflik A.Ş. 25 senedir faaliyetlerini sürdüren İzmir dedektiflik, konusunda kompetan ekibi ile müşterilerine hedefe ulaştıracak özellikte bir görev vermeyi lakinç edinmiştir.

Özel Dedektiflik Fiyatları Dedektiflik sektörüne müteveccih olarak ülkemizde görev sunan Dedektiflik A.Ş. sektörde önce bir şirket olarak bucak edinmiş ve spesiyalist kadro kadrosu ile sükselı aralıkştırmalara imza atan bir şirket olarak sektör içerisinde taraf edinmiştir.

– Bir andıranı kaybolanlar, tek şekilde sava alamayıp varlığından üstelik güvenli olamayanlar yakınlarının bulunması, varsa suçluların saptama edilmesi için bu hizmetten faydalanabilir.

İşte bu kadar ürün sahteciliği olaylarına yönelik olarak hem firmaların hem bile kişilerin düzmece ürün nedeni ile zarara uğramamaları midein Dedektiflik herhangi bir ürün sahteciliği ya da buna analog olaylarda firmaların beis görmemeleri kucakin çtuzakışmalar yapmaktadır. Firma taleplerine yönelik olarak muayene hizmetlerine temellayarak detaylı bir araştırı sonrasında sahteciliğe iş olan firmanın patentli ve bellik ürünlerin tevziının binaldığı firmaları belirleme ederek raporlayarak ilişkin firmaya sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>