Erke ve Doğal Kaynaklar Nazırı Fatih Dönmez, bu yıl ikinci sayısını hazırladıkları “Ali’nin Enerji Limonluküveni” dergisiyle çocukları enerji konusunda şuurlendirmeyi yalnızçladıklarını belirterek, “Çocuklarımızın bir enerji dedektifi olmasını istek ediyoruz.

Bu aralar tasa ettikleri konulardan biri bile kişiye özel kırmızıışbilgiş yapan ‘personal shopper’ların nite çkızılıştığı… Mevzuyla alakadar perakendecilik ve moda dair deneyimine çok güvendiğim bir ismin; Melike Odman’ın yorumlarını aldım.

Aldatılan Eş Ne Yapmalıdır ? Değerli okurumuz, aldatılmak tığ insanoğluın katlaşmak istemediği en son eylemlerden biridir. Ne günah ki insanoğlunun…

Lucy, âlem tarafından beğenilmesine rağmen aradığı aşkı bir türlü bulamamıştır. Bir zaman hak aşkı muhalifsında kabul eden Lucy’nin canı beklenmedik bir şekilde bileğnöbetecektir.

EŞ TAKİBİ Eş takibi günümüzdeki evlilik prosesleri içerisinde en geniş problemler ortada mevki almaktadır. Bireylerin dönem içinde birbirlerine olan güvenlerini yitirmeleri, anlaşmazlıkların ortaya çıkması ve diğer bireylere yönelmek, beraberinde eş takibini de getirmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>